Grupa DWR s.c. jest obecnie jedną z największych firm prowadzącą sprzedaż internetową w branży motoryzacyjnej. Oferujemy ponad tysiąc pozycji towarowych w kilku kategoriach. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów poczynając od oświetlenia ksenonowego oraz świateł do jazdy dziennej, poprzez czujniki parkowania i wycieraczki samochodowe, skończywszy na elementach tuningowych i kosmetykach samochodowych. W krótkim okresie istnienia naszej firmy staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami oraz producentami oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo w sklepie internetowym www.dwr.com.pl.

Zapraszamy do zakupów!